استقلال به دنبال ستاره گران قیمت لیگ برتر

به گزارش وبلاگ تپلینک، خبرنگاران: اشکان دژاگه تازه ترین بمبی است که مسئولان باشگاه استقلال برای جابجایی قرار است منفجر نمایند. خبر های رسیده حاکی از آن است که صحبت های اولیه اجرا شده و اگر همه چیز خوب پیش برود، استقلالی ها دومین بمب مهم جابجایی را هم منفجر می نمایند.

استقلال به دنبال ستاره گران قیمت لیگ برتر

به گزارش سرویس ورزشی وبلاگ تپلینک، برخلاف خرید های بیشمار پرسپولیس در جابجایی، هنوز هم مهمترین خرید این روز ها مربوط به باشگاه استقلال است؛ آن ها توانستند رشید مظاهری، دروازه بان ملی پوش تراکتور را به خدمت بگیرند تا یکی از شاه ماهی های بازار که سرخ های تهرانی امیدزیادی به جذبش داشتند را به خدمت بگیرند.

فارغ از اینکه رشید مظاهری در آینده نزدیک می تواند برای استقلال به میدان برود یا خیر، باید پذیرفت این نقل و انتقال، تا به الان، مهمترین اتفاق بازار است. اتفاقی که البته به نظر می رسد به زودی تحت تاثیر یک رخداد مهمتر قرار می گیرد.

در واقع مسئولان باشگاه استقلال عزمشان را جزم نموده اند دوباره از تراکتور بازیکن بخرند؛ آن ها قبل از این رشید مظاهری را بخرند کوشش زیادی می کردند احسان حاج صفی، کاپیتان تیم ملی را به تهران بکشانند، ولی احسان از یونان پیشنهاد مهمی داشت و بعد هم خبر رسید یک باشگاه قطری حاضر است برای او رقم درشتی بپردازد. حاج صفی هم در صحبت هایی اطلاع داد که اگر قرار باشد در ایران بماند ترجیح می دهد برای تراکتور به میدان برود.

ناکامی در جذب احسان، حالا مسئولان باشگاه استقلال را برآن داشته تا اشکان دژاگه، دیگر کاپیتان تیم ملی که در تراکتور بازی می نماید را به خدمت بگیرند. همین شب گذشته مدیربرنامه های رشید مظاهری در استوری معنا داری اطلاع داد که استقلال آماده منفجر کردن بمب بعدی است؛ از آنجا که همین مدیربرنامه رشید را از تراکتور به استقلال کشانده حالا هدف بعدی این است که اشکان را هم از تبریز به تهران بیاورد.

این اتفاقات را بابد کنار خبری گذاشت که امروز روی جلد یکی از روزنامه های ورزشی پایتخت کار شده که اشکان قرار است موتور محرک باشگاه استقلال در فصل آینده باشد.

البته ذکر این موضوع هم ضروری است که استقلالی ها به دلیل آنکه هنوز بدهی وینفرد شفر، سرمربی سابقشان را تسویه ننموده اند پنجره شان بسته است و تا زمان موافقت با شفر، اجازه ثبت رسمی قراردادهایشان را ندارند؛ این موضوعی است که فدراسیون فوتبال ایران هم به آن اشاره نموده است.

منبع: فرارو

به "استقلال به دنبال ستاره گران قیمت لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال به دنبال ستاره گران قیمت لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید