انصاری فرد: در هیئت مدیره پرسپولیس هر فرد ساز خودش را می زند

به گزارش وبلاگ تپلینک، مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: اعضای هیئت مدیره هر کدام ساز خودشان را می زنند و همین موضوع باعث شده مسائل ادامه داشته باشد.

انصاری فرد: در هیئت مدیره پرسپولیس هر فرد ساز خودش را می زند

عباس انصاری فرد در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ تپلینک، درباره تغییرات مدیریتی باشگاه پرسپولیس و استعفای برادرش محمدحسن گفت: باشگاه پرسپولیس در حال طی کردن فرایند خوبی بود و باید از این حرکت حمایت می کردند تا تیم قهرمان لیگ می شد، اما رفته رفته مسائلی را به وجود آوردند که به استعفای برادرم ختم شد.

وی با اشاره به اختلافاتی که بین محمدحسن انصاری فرد و اعضای هیئت مدیره وجود داشت مطرح نمود: اعضای هیئت مدیره باید قضیه را مدیریت می کردند تا این مسائل به وجود نمی آمد. حرکاتی انجام می شد که نباید صورت می گرفت. فکر می کنم اعضای هیئت مدیره با مسائل، شخصی برخورد کردند. اگر در مدیریت باشگاه مسائلی هم وجود داشت، باید جلسه برگزار و مسائل را حل می کردند اما برعکس نشست هایی را مخفیانه و بدون اطلاع مدیرعامل برگزار می کردند! باید وزیر ورزش ورود می کرد و جلوی رخ دادن این اتفاقات را می گرفت.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: فکر می کنم این مسائل همچنان در باشگاه وجود داشته باشد، چون در بین اعضای هیئت مدیره چند مدعی وجود دارد که هر کس ساز خودش را می زند. باید در هیئت مدیره و باشگاه محوریتی وجود داشته باشد که الان چنین چیزی دیده نمی شود.

وی اضافه کرد: کسانی در هیئت مدیره هستند که اصلاً نمی دانند ورزش چیست؛ مدیریت بلد نیستند و نمی دانند که باید چه کار کنند. حضور چنین افرادی باعث می شود تا کار باشگاه به اینجا برسد و این مسائل به وجود بیاید.

انصاری فرد گفت: هیچ چیز سر جای خودش نیست و همه چیز رفاقتی شده و اصلا بحث تخصص و ورزش نیست. کاش حداقل این افراد که فوتبالی و ورزشی نیستند، شرایط مدیریتی درست داشتند که این را هم ندارند.

وی با بیان اینکه تا وقتی دیدند پرسپولیس تا حدود زیادی به قهرمانی نزدیک شده به فکر تغییر مدیرعامل افتادند، ادامه داد: برادر من را زمانی به باشگاه آوردند که برانکو رفته بود و شرایط خاصی در پرسپولیس وجود داشت. فقط برای اینکه تنش ها کم شود، محمدحسن را آوردند و او را قربانی کردند و بعد از اینکه دیدند تیم در حال قهرمان شدن است، گفتند انصاری فرد باشد یا نباشد مهم نیست! وزیر گفت انصاری فرد برای مسائلی که به وجود آمده با من تماس نگرفته بود ولی برادرم می گوید در طول این مدت وزیر جواب تلفنش را نمی داد.

انصاری فرد در ادامه گفت وگو با وبلاگ تپلینک درباره تکلیف لیگ برتر پس از تعطیلی شرح داد: قرار است در این باره جلساتی برگزار و تصمیم گیری شود، اما بعید می دانم با این شرایط بتوانند مسابقات را برگزار کنند.

وی درباره اینکه درصورت تعطیلی کامل لیگ تکلیف قهرمانی چه خواهد شد، گفت: پرسپولیس 10 امتیاز با تیم های دیگر اختلاف دارد و بازی های آینده اش هم راحت است، اما سایر مدعیان در هفته های باقی مانده با یکدیگر بازی دارند که این عامل باعث می شود امتیازاتی را از دست بدهند. با این وجود باز هم بعید می دانم در صورت نیمه تمام ماندن لیگ، قهرمانی را به پرسپولیس بدهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "انصاری فرد: در هیئت مدیره پرسپولیس هر فرد ساز خودش را می زند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد: در هیئت مدیره پرسپولیس هر فرد ساز خودش را می زند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید