خبرنگاران بیمه شدگان تامین اجتماعی در خوزستان به سامانه غربالگری کرونا مراجعه نمایند

به گزارش وبلاگ تپلینک، اهواز- خبرنگاران- مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان از بیمه شدگان تامین اجتماعی در استان خواست برای ارزیابی سلامت خود و خانواده در اسرع وقت به سامانه غربالگری کرونا مراجعه نموده و اطلاعات خود را ثبت نمایند.

خبرنگاران بیمه شدگان تامین اجتماعی در خوزستان به سامانه غربالگری کرونا مراجعه نمایند

صادق جلیلی سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ تپلینک اظهارداشت: ثبت نام کارکنان ، بازنشستگان ، مستمری بگیران و بیمه شده های تامین اجتماعی در سامانه غربالگری الکترونیکی ویروس کرونا امری لازم است که باید همگی به آن توجه داشته باشند.

وی ادامه داد: افراد با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir اطلاعات مورد احتیاج را برای غربالگری ، بیماریابی و تعیین شرایط سلامت خود و خانواده در مورد بیماری کووید - 19 تکمیل نمایند.

مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان گفت: با ثبت نام در این سامانه، ضمن پایش و رصد اطلاعات ارسالی پیگیری های بعدی برای هدایت و یا مراقبت لازم در مقابل ویروس کرونا از سوی مراکز درمانی وزارت بهداشت و درمان انجام خواهد شد.

اختصاص بیمارستان های میلاد اهواز و شفا مسجدسلیمان به بیماران کرونایی

جلیلی در بخش دیگری از این گفت وگو با اشاره به اینکه تا به امروز بیمارستان های میلاد در کلانشهر اهواز و شفا در شهرستان مسجدسلیمان برای درمان بیماران مبتلا به کرونا اختصاص داده شده است، گفت: علاوه بر این بیمارستان های دیگری در شهرهای اهواز، آبادان، ماهشهر، بهبهان و شوشتر تعیین بیمارستان های دانشگاه های علوم پزشکی در استان هستند.

وی ادامه داد: همزمان با شیوع بیماری کرونا در استان درمانگاه حاد تنفسی در بیمارستان امیرالمومنین (ع) اهواز راه اندازی شد.

مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان گفت: درمانگاه حاد تنفسی بیمارستان امیرالمومنین (ع) به صورت مستقل و ویژه به منظور تشخیص ، پیشگیری و درمان اولیه بیماران حاد تنفسی راه اندازی شده است تا بیمارانی که با علائم تنفسی مراجعه می نمایند ضمن تریاژ شدن و ویزیت از سوی متخصصان داخلی و عفونی در صورت احتیاج اقداماتی همچون انجام آزمایش، دریافت سی تی اسکن و در صورت تائید و تشخیص پزشک متخصص ، در بخش های بستری که برای این منظور در نظر گرفته شده است نگهداری شوند .

مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان با تاکید بر دستور ابلاغی مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و معاون درمان سازمان مبنی بر اولویت درمان بیمه شدگان اضافه نمود: هیچ گونه محدودیتی برای ارائه خدمات درمانی به بیماران نداریم.

جلیلی در ارتباط با خرید وسایل و تجهیزات پزشکی حفاظت شخصی برای همکاران درمانی و پشتیبانی خاطر نشان کرد : سازمان تامین اجتماعی هیچگونه محدودیتی برای تهیه و خرید تجهیزات پزشکی ندارد و مراکز در این خصوص اقدام لازم را انجام خواهند داد.

ویروس کرونا یا کووید - 19 ، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد و تا به امروز به بیش از 170 کشور سرایت نموده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا شرایط فوق العاده اعلام کند.

تا به امروز 502 نفر در خوزستان به این ویروس مبتلا شده اند که از این تعداد 65 نفر فوت نموده اند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران بیمه شدگان تامین اجتماعی در خوزستان به سامانه غربالگری کرونا مراجعه نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بیمه شدگان تامین اجتماعی در خوزستان به سامانه غربالگری کرونا مراجعه نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید