رئیس یوونتوس و تایید علاقه به پپ گواردیولا

به گزارش وبلاگ تپلینک، آندره آ آنیلی، رئیس یوونتوس، مدعی شد که در حال حاضر این باشگاه از سرمربی خود یعنی مائوریتزیو ساری رضایت دارد.

رئیس یوونتوس و تایید علاقه به پپ گواردیولا

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ تپلینک، چندی پیش شایعاتی درباره احتمال حضور گواردیولا در یوونتوس به گوش رسید اما این موضوع هیچگاه تایید نشد. از سمت دیگر بعد از محرومیت دو ساله سیتی از حضور در لیگ قهرمانان، این شایعات قوت گرفت اما سرمربی اسپانیایی در مصاحبه ای مطرح نمود که هدف او ماندن در باشگاه انگلیسی است.

رئیس باشگاه یووه حالا در مصاحبه ای مدعی شده که حضور گواردیولا در یوونتوس، با توجه به اینکه او در سیتی خشنود است، کمی سخت خواهد بود. آندره آ آنیلی گفت: دروغ است اگر بگویید که به پپ گواردیولا فکر نمی کنید اما شما باید لحظه مورد نظر را ارزیابی کنید. اگر کسی از حضور در جایی خشنود باشد، جدایی اش بسیار سخت خواهد بود.

ما کاملاً با ساری خشنود هستیم. همه چیز برای سه سال برنامه ریزی شده است. نیم فصل اول بسیار عالی بوده و ما در صدر جدول سری آ قرار داریم. همچنین از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا نیز صعود نموده ایم.

آنیلی درباره آنتونیو کونته و شایعاتی که در ابتدای فصل درباره حضور دوباره او در بیانکونری مطرح شده بود گفت: ما مائوریزیو ساری را می خواستیم و ساری را هم گرفتیم. کونته نمادی از یوونتوس است. او چندین اسکودوی و لیگ قهرمانان اروپا را بدست آورده است. ما با او رابطه صلح آمیز داریم اما در عین حال حرفه ای هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رئیس یوونتوس و تایید علاقه به پپ گواردیولا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس یوونتوس و تایید علاقه به پپ گواردیولا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید