بازنشر اولین مصاحبه زندگی مسی با رسانه ها؛ رویایی به عمق رسیدن به ترکیب اصلی نیولزاولدبویز!

به گزارش وبلاگ تپلینک، انتشار مجدد یک مصاحبه از دوران نوجوانی اسطوره بارسلونا، حاوی نکات جالبی بود.

بازنشر اولین مصاحبه زندگی مسی با رسانه ها؛ رویایی به عمق رسیدن به ترکیب اصلی نیولزاولدبویز!

به گزارش وبلاگ تپلینک، انتشار مصاحبه قدیمی لیونل مسی با یکی از نشریات محلی روزاریو (زادگاه ستاره آرژانتینی) چند ماه پیش از ترک آرژانتین و رفتن به بارسلونا بازتاب جالبی داشته است.

بر این اساس در آرژانتین اولین مصاحبه تاریخ لیونل مسی با یک نشریه ورزشی را منتشر نموده اند.در آن مقطع مسی بهترین بازیکن تیمش بود و البته کسی تصور نمی کرد او روزی تبدیل به بهترین بازیکن جهان خواهد شد. رویای مسی 13 ساله بازی برای نیولز اولدبویز در دسته اول آرژانتین و رسیدن به پیراهن تیم ملی آرژانتین بود. او قطعا خودش هم تصور نمی کردکه روزی به اسطوره ای برای طرفداران بارسا تبدیل گردد و به 6 توپ و کفش طلا برسد.

کمی بعد از این مصاحبه در سال 2000 مسی راهی بارسلونا شد و در آموزشگاه لاماسیا به فوتبالش ادامه داد. حتی در لاماسیا هم کسی نمی توانست ادعا کند این نوجوان شکننده آرژانتینی روزی به ناجی آبی و اناری ها تبدیل خواهد شد.

او در این مصاحبه الگوهای خودش را اول پدرش، خورخه و سپس کلودیو، پدرخوانده اش نامید. مسی نوجوان بهترین تیم را نیوزاولدبویز، سرگرمی اش را گوش دادن به موسیقی و برنامه محبوب خودش را پریمیسیاس نامید. مسی از هندبال به عنوان دومین ورزش محبوبش پس از فوتبال نام برد و مرغ با سالسا را غذای مورد علاقه خودش دانست. خاطره خوب لیونل، اولین قهرمانی با تیم زیر 10 سال نیولز و غم بزرگش مرگ مادربزرگش بود و البته باشگاه خودش (نیوولزاولدبویز) را به عنوان مهم ترین عشق زندگی اش نام برد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بازنشر اولین مصاحبه زندگی مسی با رسانه ها؛ رویایی به عمق رسیدن به ترکیب اصلی نیولزاولدبویز!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازنشر اولین مصاحبه زندگی مسی با رسانه ها؛ رویایی به عمق رسیدن به ترکیب اصلی نیولزاولدبویز!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید