خانواده های بزرگی که جهان را تحت تاثیر قرار دادند

خبرنگاران: نظرتان درباره داشتن مثلا 10 بچه چیست؟ بزرگتر ها معمولا از نظر بیولوژیکی جذب چهره بامزه و گونه های گِرد نوزادان می شوند. اما برخی از افراد دوست دارند این چهره های دوست داشتنی همواره دور و برشان باشد. حتما شنیده اید که برخی ها 5 یا 7 فرزند دارند، اما در این مطلب قصد داریم خانواده هایی را به شما معرفی کنیم که بسیار بزرگتر از این حرف ها هستند.

خانواده های بزرگی که جهان را تحت تاثیر قرار دادند

خانواده زیونا

زیونا در هند به جهان آمد و با همسر اولش زاتیانگی در 17 سالگی ازدواج کرد. او با 39 همسر و 94 فرزند، یکی از بزرگترین خانواده های جهان را دارد. خانواده ای با این جمعیت، روزانه 91 کیلوگرم برنج و 59 کیلوگرم سیب زمینی می خورند. همه آن ها در یک ساختمان 100 اتاقه زندگی می نمایند و حیوانات و محصولات کشاورزی پرورش می دهند.

خانواده بیت

این خانواده آمریکایی پروتستان در ایالت تنسی آمریکا زندگی می نمایند و 19 فرزند دارند. والدین گیل و کلی جو 22 و 21 ساله بودند که تصمیم گرفتند در سال 1987 با هم ازدواج نمایند. آن ها هرگز نمی خواستند خانواده پرجمعیتی داشته باشند، اما بعد از یک سال که فرزند اولشان به جهان آمد، بچه دار شدن را ادامه دادند، چون عاشق نگهداری از نوزاد بودند. از آن موقع، آن ها خانواده خود را گسترش دادند تا آخرین فرزندشان که در سال 2012 به جهان آمد. آن ها 10 نوه هم دارند و منتظر چهار نوه دیگر هستند.

خانواده هان

خانواده هان بزرگترین خانواده اسکاتلند است. اِما و روی 13 فرزند 2 تا 25 ساله دارند. روی سرپرستار است و اِما، 49ساله، یک مادر خانه دار است. آن ها در هفته 7 گالن شیر، 21 قرص نان و 5 جعبه بزرگ غلات صبحانه مصرف می نمایند.

خانواده رادفورد

نوئل و سو رادفورد در کودکی با هم آشنا شدند و طولی نکشید که خانواده تشکیل دادند. آن ها 14 و 18 ساله بودند که فرزند اولشان، کریستوفر، به جهان آمد. این خانواده با 21 فرزند، بزرگترین خانواده بریتانیا است (البته در انتظار فرزند بیست و دوم هستند و یکی از بچه های آن ها هم مرده به جهان آمد.) آن ها در مورکامبی انگلستان و در یک خانه بزرگ زندگی می نمایند که قبلا خانه سالمندان بوده و یک نانوایی دارند.

خانواده دوگار

جیم و میشل در سال 1980 در آرکانزاس با هم آشنا شدند. چهار سال بعد، جیم 19 ساله و میشل 17 ساله ازدواج کردند و چهار سال بعد، در سال 1988، هم اولین فرزند آن ها، جاشوا به جهان آمد. آن ها تا به امروز 19 فرزند و 17 نوه دارند.

خانواده بونل

خانواده بونل از یک مادر، پدر و 16 فرزند تشکیل شده و یکی از بزرگترین خانواده های استرالیا است. جنی که اکنون در دهه 50 زندگی خود است، ابتدا بچه نمی خواست، اما شوهرش ری برنامه های دیگری داشت. خانواده بونل اکنون 16 فرزند 4 تا 29 ساله و نوه دارند و روز های شادی را در کوئینزلند می گذرانند. همه آن ها در کار های خانه مشارکت می نمایند و خرید خود را به صورت عمده انجام می دهند.

شما از یک خانواده بزرگ هستید یا کوچک؟ فکر می کنید اندازه خانواده شما روی تعداد فرزندانی که دوست دارید در آینده داشته باشید، تاثیر می گذارد؟

منبع: brightside

منبع: برترین ها

به "خانواده های بزرگی که جهان را تحت تاثیر قرار دادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانواده های بزرگی که جهان را تحت تاثیر قرار دادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید