دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ و تئاتر بچه ها فراخوان داد

به گزارش وبلاگ تپلینک، دوازدهمین جشنواره بین­ المللی فرهنگ و تئاتر بچه ها با عنوان چشم ­انداز آینده، چشم ­انداز تئاتر از 8 تا 16 اسفندماه 94 در بلونیا ایتالیا برگزار می­ شود.

دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ و تئاتر بچه ها فراخوان داد

به گزارش وبلاگ تپلینک و به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، در این جشنواره یک کارگاه آموزشی و یک سمینار برگزار می شود. Taking A Break عنوان دومین سمیناری است که گرد تاوبه (Gerd Taube)، مدیر مرکز تئاتر کودک و نوجوان در فرانکفورت با تمرکز بر جنبه¬های هنری و خلاق و مفاهیم تئاتر کودک و نوجوان، برگزار می¬کند.

مخاطبان این سمینار کارگردانان هنری، نمایشنامه¬نویسان، کارگردانان، طراحان صحنه و بازیگران هستند. هدف این کارگاه اشتراک گذاری نقدها سازنده درباره مراحل تولید و توسعه نمایش، شناسایی ابزارها جهت بررسی تاثیرگذاری پروژه های هنری و زبان اجرا، بررسی نقاط ضعف موجود در مراحل تولید نمایش و مهم تر از آن نقاط قوت جهت هویت بخشی مناسب تر به خلق آثار نمایشی است. این سمینار در دو جلسه، 11 و 12 اسفند 94، ساعت 14:30 تا 17:30 برگزار می شود.

این جلسات به زبان انگلیسی با زیرنویس ایتالیایی با اجرای دو نمایش در حال تولید ادامه خواهد داشت و قبل از جلسات باید مبلغ 10 یورو پرداخت شود. شرط حضور در این سمینار، شرکت هم زمان در جلسات بررسی نمایش است.

همچنین کارگاه The Laboratory of Randomness and Coincidences پیرامون نظریه اتفاق و انطباق در فضای تمرین روز 13 اسفندماه از ساعت 14:30 تا 17:30 برگزار می شود.

در این کارگاه قرار است بررسی شود که نظریه مذکور چگونه به تغییر دیدگاه ما کمک می¬کند؟ آیا اعتماد به این نظریه در مراحل تولید اثر نمایشی و اتفاقاتی که گه گاه دیده می شود، می تواند منطق هر پیشامدی در طول تمرین باشد و به این نظریه معنا دهد؟ این کارگاه در ابتدا یک جلسه سرگرم کننده است با این هدف که عادت های قدیمی را به چالش بکشیم و به ایجاد مراحل خلاق بیش تر بپردازیم. قبل از کارگاه باید مبلغ 30 یورو پرداخت شود.

علاقه مندان تا 11 بهمن ماه 1394 فرصت دارند پس از تکمیل فرم، آن را به آدرس ایمیل Carlotta@testoniragazzi.it ارسال کنند.

منبع: تسنیم

به "دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ و تئاتر بچه ها فراخوان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ و تئاتر بچه ها فراخوان داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید