رکورد جابجایی در آینده ای نزدیک به 200 میلیون پوند می رسد

به گزارش وبلاگ تپلینک، مینو رایولا مدیر برنامه ستاره های زیادی در فوتبال دنیاست. وی با انتقال پل پوگبا به منچستریونایتد باعث شد تا در این تابستان رکورد جابجایی شکسته شود، همچنین انتقال گران قیمت زلاتان ابراهیموویچ و هنریک مخیتاریان به اولدترافورد توسط او صورت گرفت.

رکورد جابجایی در آینده ای نزدیک به 200 میلیون پوند می رسد

باشگاه های لیگ برتری در طول پنجره جابجایی تابستانی 1/165 میلیارد پوند هزینه کردند و رایولا گفت که انتظار دارد این روند رو به بالا ادامه داشته باشد.

به نقل از تاک اسپورت، وی گفت: طوری که اقتصاد در حال تحول است، مخصوصاً در لیگ برتر، بسته شدن قراردادی به ارزش 200 میلیون پوند خیلی دور نیست، شاید ظرف سه یا چهار سال آینده اتفاق بیفتد. احتمالاً هم بازیکنی برزیلی باشد، کودکی شگفت انگیز شبیه به نیمار جدید یا مسی جدید که قطعاً 200 میلیون پوند خواهند گرفت. حتی فکر می کنم این اتفاق طی دو یا سه سال آینده بیفتد.

رایولا همچنین درباره قرارداد پوگبا گفت: قراردادی بود که یکسال یا شاید بیشتر روی آن کار می کردیم. قرارداد پیچیده ای بود زیرا طرف های زیادی را درگیر می کند و از لحاظ حقوقی ریسک بالایی دارد و همه آنها را به درستی برنامه ریزی کردن سخت است. خیلی روشن است که همیشه برای بازیکنان کار می کنم، پس تلاش می کنم تا آنچه دلخواه و آرزوی بازیکنان است انجام دهم و تلاش می کنم این را همیشه به خاطر بسپارم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رکورد جابجایی در آینده ای نزدیک به 200 میلیون پوند می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکورد جابجایی در آینده ای نزدیک به 200 میلیون پوند می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید