عکس ، اعضای خانواده سلطنتی در شب جیمز باند

به گزارش وبلاگ تپلینک، خبرنگاران : در مراسم در شب جیمز باند لباس فاخری که کیت میدلتون پوشیده بود چشم ها را به خود خیره کرد.

عکس ، اعضای خانواده سلطنتی در شب جیمز باند

جیمز باند از فیلم های بسیار قوی و مشهور است. نویسنده جیمز باند یان فلمینگ اهل انگلیس بوده است. بیست و پنجمین فیلم از مجموعه جیمز باند هم ساخته شده است. به همین مناسبت مراسم در شب جیمز باند با حضور اعضای خانواده سلطنتی برگزار گردید. عکس هایی از مراسم در شب جیمز باند را ببینید.

اعضای خانواده سلطنتی انگلستان در فرش قرمز بیست و پنجمین فیلم از مجموعه جیمز باند، در لندن شرکت کردند تا ادای احترامی نمایند به مأمور خستگی ناپذیری که دهه هاست روی پرده سینما از تاج وتخت و خاک بریتانیا محافظت نموده است.

اعضای خانواده سلطنتی به لندن رفتند

شاهزاده چارلز ولیعهد بریتانیا، کامیلا دوشس کورنوال، شاهزاده ویلیام دوک کمبریج و کیت میدلتون برای شرکت در این مراسم به آلبرت هال در لندن رفتند.

در این مراسم لباس فاخری که کیت میدلتون پوشیده بود چشم ها را به خود خیره کرد. کیت میدلتون لباس سفارشی خیره نماینده جنی پکهام را پوشید که با پولک های طلا تزئین شده بود. او لباس 3700 دلاری خود را با گوشواره و کفش هایی همرنگ هماهنگ نموده بود.

علاقه دوشس کمبریج به کار های جنی پکهام، طراح بریتانیایی پنهان نیست. او چندین بار در لحظات خاص زندگی از جمله اولین نمایش خانوادگی عمومی با نوزاد سلطنتی در زمان تولد شاهزاده جورج و شاهزاده شارلوت و شاهزاده لوئیس پیراهن های جنی پکهام را پوشید.

لباس اعضای خانواده سلطنتی در شب جیمز باند

درحالی که کیت در پیراهن طلایی خود می درخشید و با دنیل کریگ، بازیگر نقش مأمور ویژه 007 خوش وبش می کرد، شاهزاده ویلیام هم هم در تاکسیدوی جیمز باندی خود بسیار مجذوب کننده به نظر می رسید. او کت مخملی مشکی، شلوار مشکی، پیراهن لباس سفید کلاسیک بر تن داشت و پاپیون بسته بود.

این فرش قرمز به نوعی جشن خداحافظی برای بازیگر نقش اول مجموعه فیلم های اخیر جیمز باند هم بود. زمانی برای مردن نیست بیست و پنجمین فیلم باند و آخرین فیلم دنیل کریگ پس از 15 سال در این نقش است.

منبع : فرارو

منبع: رکنا

به "عکس ، اعضای خانواده سلطنتی در شب جیمز باند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، اعضای خانواده سلطنتی در شب جیمز باند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید