تصاویر فولکس واگن پاسات GT کانسپت

به گزارش وبلاگ تپلینک، وب سایت پدال - امیر دهقان: فولکس واگن با معرفی نسخهٔ GT پاسات به تویوتا کمری در شمال آمریکا پاسخ داده است. فولکس واگن در مورد نسخهٔ اسپرت پاسات که فعلاً به صورت کانسپت ارائه شده گفته است که این مدل پیش نمایشی از یک عضو جدید در خانوادهٔ پاسات مخصوص بازار آمریکای شمالی (شامل ایالات متحده و کانادا) خواهد بود. این خودرو رسماً در نمایشگاه لس آنجلس طی چند روز آینده به نمایش درخواهد آمد.

تصاویر فولکس واگن پاسات GT کانسپت

اگر شما به دنبال ارتقاء عملکرد زیر کاپوت پاسات معمولی هستید، شانس چندانی نخواهید داشت چراکه GT کانسپت مجهز به همان پیشرانهٔ 3.6 لیتری V6 نسخهٔ معمولی پاسات با 280 اسب بخار قدرت است که نیروی آن از طریق یک گیربکس شش سرعتهٔ DSG اتوماتیک دوکلاچه با قابلیت تعویض دندهٔ دستی از طریق پدال های پشت فرمان، به چرخ ها انتقال پیدا می کند؛ یعنی گیربکسی که در بسیاری از مدل های پاسات یافت می شود.

اما فولکس واگن به این مدل خاص اگزوزهای ذوزنقه ای دوگانه، منبع اگزوز اسپرت، رینگ های 19 اینچی و کالیپرهای ترمز قرمزرنگ را اضافه نموده و ارتفاع آن را 1.5 سانتیمتر کاهش داده است. همچنین در پاسات GT کانسپت تعداد انگشت شماری تغییرات ظاهری جزئی نسبت به نسخهٔ معمولی دیده می شود که عبارت اند از جلوپنجرهٔ لانه زنبوری مشکی رنگ با خطوط قرمز، سپر جلوی منحصربه فرد، سقف و اطراف پنجره های جانبی به رنگ مشکی، اسپویلر کوچک مشکی رنگ روی درِ صندوق بار، چراغ های جلوی LED و چراغ های عقب دودی.

مهندس ارشد فولکس واگن در منطقهٔ شمال آمریکا Matthias Erb در مورد پاسات GT کانسپت گفته است:

این پاسات GT مثال اولیه ای از این امر است که چگونه فولکس واگن به نیازها و خواسته های خریداران آمریکایی پاسخ می دهد. ما آزادی و مسئولیت شکل دادن به محصولات آیندهٔ فولکس واگن در آمریکای شمالی را داریم و این کار را در ایالات متحده توسط ترکیب مهندسی از سراسر جهان با چشم انداز منحصربه فرد ما و تیم محلی بااستعداد انجام می دهیم.

با توجه که این خودرو آمادهٔ تولید به نظر می رسد، احتمالاً پس از نمایش در لس آنجلس، طی چند ماه آینده به عنوان یک تریم جدید برای نسخهٔ آمریکایی پاسات ارائه خواهد شد.

منبع: برترین ها

به "تصاویر فولکس واگن پاسات GT کانسپت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر فولکس واگن پاسات GT کانسپت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید