ریل گذاری راه آهن اردبیل منجر به افزایش اعتبارات دولتی آن می گردد

به گزارش وبلاگ تپلینک، استاندار اردبیل گفت: در صورت شروع ریل گذاری این پروژه، دولت اعتبارات آن را افزایش می دهد.

ریل گذاری راه آهن اردبیل منجر به افزایش اعتبارات دولتی آن می گردد

به گزارش وبلاگ تپلینک، اکبر بهنام جو در جلسه تودیع و معارفه معاون و سرپرست معانت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل با اشاره به فعال شدن پروژه راه آهن اردبیل به وسیله جذب فاینانس داخلی کوشش برای تسریع در اجرای این پروژه را از دیگر اولویت های حوزه عمرانی مطرح کرد.

وی اضافه نمود: اقدامات ریل گذاری 117 کیلومتر این پروژه در سفر رئیس جمهوری به استان شروع می گردد که در این راستا مقدمات تامین ریل مورد احتیاج این پروژه انجام گرفته است.

وی درادامه اعلام کرد: کوشش برای جذب اعتبارات برای پروژه های مهم استان از جمله سدها، راه و پروژه های حوزه گردشگری و توسعه ای استان از دیگر ضرورت های حوزه عمرانی است که باید در اولویت اقدامات قرار گیرد.

بهنام جو با اشاره به قرار دریافت در جنگ نابرابر مالی کوشش و استفاده از تمام لحظات کاری برای ارائه خدمات به مردم را نمونه ای از امید آفرینی برای مردم و ایجاد یاس در دشمنان مطرح کرد.

وی گفت: در راستای تامین زیرساخت های عمرانی در استان اقداماتی انجام گرفته و در حال اجرا است بطوریکه ضروری است با حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی قوت گیرد.

استاندار اردبیل شناسایی محل احداث شهرک صنعتی مشترک بین استان اردبیل و سرمایه گذاران آذربایجان را از جمله این اقدامات دانست و گفت: چند محل برای این طرح تعیین شده که از لحاظ صادراتی برای استان دارای توجیه مالی می باشد.

وی اعلام کرد: یکی از نقاط تعیین شده را سرمایه گذاران وطرف های آذری انتخاب خواهد نمود.

بهنام جو با اشاره به اجرای خط ریلی پارس آباد - آذربایجان از ورود سازمان همیاری استانداری به این حوزه برای اقدامات عمرانی اطلاع داد.

وی اضافه نمود: کوشش برای فعالسازی بخش خصوصی در احداث اماکن اقامتی در مجموعه های گردشگری، تجدید نظر در اجرای طرح های گردشگری و تسریع در واگذاری ساختمان های راکد و فعالسازی اجرای کارخانجات لاستیک و کامیون سازی از جمله اقدامات حوزه عمرانی بوده است.

در این مراسم ضمن تقدیر از کوشش های مسعود امامی یگانه در مسئولیت معاونت هماهنگی امور عمرانی فرزاد قلندری به عنوان سرپرست این معاونت معرفی گردید.

همچنین ضمن قدردانی از خدمات جواد زنجانی در فرمانداری اردبیل، مسعود امامی یگانه به عنوان سرپرست فرمانداری اردبیل و جواد زنجانی به عنوان مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری اردبیل معرفی گردیدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ریل گذاری راه آهن اردبیل منجر به افزایش اعتبارات دولتی آن می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریل گذاری راه آهن اردبیل منجر به افزایش اعتبارات دولتی آن می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید