سال 99، سال شکوفایی سازمان همیاری، افزایش سطح تبادلات سازمان همیاری تا 10 برابر در سال آینده

به گزارش وبلاگ تپلینک، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی گفت: سال 99 سال شکوفایی سازمان همیاری است و این مهم با هدف گذاری تمامی واحدها، شرکت ها و موسسات تابعه در جهت افزایش فعالیت ها و تبادلات محقق خواهد شد.

سال 99، سال شکوفایی سازمان همیاری، افزایش سطح تبادلات سازمان همیاری تا 10 برابر در سال آینده

به گزارش، میثم کرمانی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در جلسه مشترک با مدیران واحد های ستادی، شرکت ها و موسسات تابعه این نهاد که در مورد فرایند سرمایه گذاری های سازمان برگزار گردید، گفت: قطعا سال 99 را می توان سال شکوفایی سازمان همیاری در سایه کوشش همراهی همه شرکت ها و موسسات تابعه به عنوان بازوان اجرایی این نهاد محسوب کرد.

او با بیان اینکه ظرفیت سازمان همیاری بالاتر از این است، ادامه داد: هدف گذاری که برای سال آینده و تحقق چشم انداز های ترسیم شده برای سازمان انجام داده ایم افزایش تبادلات و معاملات هریک از بخش های وابسته به سازمان تا 10 برابر است که باید پیش بینی های لازم در بودجه سال آینده شرکت ها و موسسات دیده گردد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی با بیان اینکه بخش خصوصی با کمترین منابع ارزش آفرینی زیادی می نماید، گفت: ما نیز در سازمان همیاری با منابع مالی مطلوب، ارتباطات مناسب و اختیارات قانونی کاملی که در اختیار داریم باید بتوانیم خوب عمل کنیم.

کرمانی با اشاره به اینکه توجه به ارزش آفرینی در تمامی فعالیت های سازمان و شرکت ها و موسسات تابعه الزامی است، اضافه کرد : باید نگاهمان در همه حوزه ها وسیع باشد به ویژه در بخش شهرداری های باید حجم مبادلات و ارائه خدمات به حوزه مدیریت شهری استان را افزایش دهیم.

او توضیح داد: خوشبختانه در حوزه پروژه های ساختمانی در شهر های مختلف، برگزاری دوره های آموزشی، سوخت، پسماند، عمرانی، بیمه ای، بازرگانی خارجی و فعالیت های خوبی توسط شرکت ها و موسسات تخصصی سازمان در حال اجرا است که باید آن ها را برای ادامه راه و رسیدن به اهدافمان گشترش دهیم و با ارزش آفرینی در هر یک منافع پایدار ایجاد کنیم.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی گفت: کسب و کار های بسیاری وجود دارد که باید به آن ها توجه داشته باشیم، هدف ما نگاه ویژه به فعالیت های دانش بنیان و برنامه های برون مرزی است که باید کوشش کنیم این حوزه های را تقویت کنیم، رویکرد ما در برنامه ریزی برای پروژه ها، رعایت سلامت و قانونمندی، مالی بودن و درگیر شدن کمترین منابع در یک پروژه است که باید در همه فعالیت های سازمان، شرکت ها و موسسات تابعه مورد توجه قرار گیرد.

/ز.ق

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "سال 99، سال شکوفایی سازمان همیاری، افزایش سطح تبادلات سازمان همیاری تا 10 برابر در سال آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سال 99، سال شکوفایی سازمان همیاری، افزایش سطح تبادلات سازمان همیاری تا 10 برابر در سال آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید