اعزام 20 شرکت دانش بنیان ایرانی به نمایشگاه 2020 GITEX

به گزارش وبلاگ تپلینک، استارتاپ های برگزیده ایرانی متقاضی حضور در نمایشگاه جیتکس، پس از خاتمه رقابت دو روزه، برای اعزام به نمایشگاه جیتکس معرفی شدند.

اعزام 20 شرکت دانش بنیان ایرانی به نمایشگاه 2020 GITEX

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران ، برای اولین بار در ایران، سامانه تامین اقتصادی و سرمایه گذاری کارن، به عنوان کارگزار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی، مامور آماده سازی، توانمندسازی و اعزام 20 شرکت دانش بنیان ایرانی به نمایشگاه جیتکس شده است.

بنابه این گزارش؛ چهلمین دوره از نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک خاورمیانه موسوم به جیتکس (GITEX) از تاریخ 16 تا 20 آذر 1399 در کشور امارات برگزار می گردد.

در این دوره از نمایشگاه جیتکس، یک پاد در بخش future stars در اختیار طرح های ایرانی قرار خواهد گرفت تا شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های ایرانی بتوانند فراوریات خلاقانه خود را برای جذب سرمایه گذاران بین المللی به نمایش گذاشته و فرصت همکاری با دیگر استارت آپ های جهانی و شرکت های حاضر در نمایشگاه را به دست بیاورند.

تیم های منتخب ایرانی که توسط صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با حمایت های ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی، کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری و صندوق توسعه صادرات و تبادل فناوری راهی نمایشگاه فناوری دبی می شوند، پس از فراخوان کارن کراد و اعلام تمایل به حضور در این نمایشگاه و گذراندن دوره های توانمندسازی و همچنین طی چندین مرحله داوری تخصصی، در فهرست مسافران سال جاری نمایشگاه جیتکس 2020 دبی قرار گرفتند.

پس از خاتمه دوره های آموزشی و توانمندسازی، تیم های متقاضی، در تاریخ 22 و 23 شهریور ماه به ارائه نهایی طرح های خود برای کمیته پذیرش که متشکل از نمایندگان صندوق نوآوری و شکوفایی، معاونت علمی و فناوری و سامانه تامین اقتصادی و سرمایه گذاری کارن بود، پرداخته و امتیازات و آراء داوران را اخذ کردند.

اسامی 20 شرکت دانش بنیان ایرانی برای اعزام به نمایشگاه جیتکس 2020 به توضیح زیر می باشد:

شرکت بهینه داده پردازان رایمون: فراوری کننده و توزیع کننده محصولات سخت افزاری امنیتی هوشمند، که به صورت تخصصی در زمینه هوشمندسازی درب ها و تردد ساختمان فعالیت دارد.

شرکت توسعه درمان سرو: سایکلاپس مبتکر اولین راه حل درمان تنبلی چشم مبتنی بر واقعیت مجازی است که با بهره گیری از سیستم هوشمند در محیط واقعیت مجازی، ابتدا سطح بیماری را تشخیص می دهد، سپس با استفاده از الگوریتم های مبتنی بر هوش مصنوعی و سیستم پچ های داینامیک بیماری را درمان می نماید

شرکت معمار داده پرداز هوشمند تیبا: پلتفرم فروش محصولات گردشگریشرکت گشت سلامت آریا: جذب بیماران خارجی از کشورهای اروپایی، کشهای همسایه، استرالیا و آمریکا و معرفی به بیمارستان و پزشکان ایرانی

شرکت پشتازان امن کاوی عماد: 1- ارزیابی امنیتی و آزمون نفوذ برنامه های کاربردی، شبکه و زیرساخت 2-ارزیابی منع سرویس توزیع شده 3- مشاوره 4- فراوری محصولات امنیتی

شرکت بهین فناور آماد هوشمند: توسعه نرم افزار هوشمند لجستیکی

شرکت تکاپو صنعت نامی: طراحی و فراوری تجهیزات صنعتی پیشرفته

شرکت نوید ساختار بهینه: بهینه سازی سازه ها از طریق رایانش ابری و پردازش موازی

شرکت راه حل مهریاسان: نرم افزاری انفورماتیکی و آی تی

موسسه دانش پژوهان: مشاوره، طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی، پشتیبانی و بهره برداری آب شیرین کن های حرارتی و غشایی و ZLD

شرکت داده کاوان امیر کبیر: فراوری نرم افزارهای حوزه سلامت

شرکت بازی سازی اردیبهشت پویای کاسپین: طراحی و پیاده سازی بازی های ویدیویی

شرکت آینده رباتیک سبز آرسام: ساخت ربات تعاملی به همراه 10 بازی تکنولوژیک، احداث شهربازی داستان محور به نام روبوکیدز، با بکارگیری ربات و بازی ها.

شرکت کامپوزیت صنعت قائم: طراحی فراوری انبوه محصولات ویژه صنعت هوایی و هوافضا، تعمیر و پوشش frp مخازن و لوله های فرسوده در صنایع نفت و گاز، بازسازی و فراوری قطعات برج های خنک کننده در صنایع کشور، طراحی و فراوری زیردریایی بدون سرنشین

شرکت پردازش همراه نیلین سپهر: توسعه نرم افزارهای وب و موبایل در حوزه بانکداری، پرداخت و بلاکچین.

موسسه نوا کامکار ماندگار: انتشار قانونی محتوای هنرمندان ایرانی بر روی بستر وب در قالب سایت و اپلیکیشن های نواک با هدف درآمدزایی برای هنرمندان عرصه موسیقی و حمایت از حقوق مادی و معنوی ایشان

شرکت سامانه های دما و نور سدنا: طراحی و فراوری ترموستات های هوشمند دیجیتال

شرکت نیوساد فارمد ماهان: هلثیو، ارزش مهمی را با گسترش شبکه ای متشکل از پزشکان، برنامه نویسان، مدیران کسب وکار و دیگر فعالان در صنعت سلامت خلق می نماید. هلثیو به احتیاج تیم ها و کارآفرینان مستعد و خالق، در فرآیند ایده پردازی، تیم سازی، توسعه بازار و محصول، سرمایه گذاری و جذب سرمایه پاسخ می دهد.

شرکت مبدل انرژی پاسارگاد: با استفاده از هوش مصنوعی (AI) قادر به طراحی و توسعه نرم افزار پیشرفته بررسی جریان به صورت آنلاین به منظور شناسایی و تشخیص عیوب در الکتروموتورها و جلوگیری از توقف ناخواسته الکتروموتور است.

شرکت شتابدهی هوشمند پیشگام سیوان: سرمایه گذاری بر روی استارتاپ ها، سرمایه گذاری بر روی راه اندازی مراکز نوآوری.

منبع: اقتصاد ایران

به "اعزام 20 شرکت دانش بنیان ایرانی به نمایشگاه 2020 GITEX" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعزام 20 شرکت دانش بنیان ایرانی به نمایشگاه 2020 GITEX"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید