منافی: مهم بود که پای علیپور به گلزنی باز گردد، کالدرون باید بگوید چرا جونیور جذب شده؟

به گزارش وبلاگ تپلینک، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید مهم ترین نکته در پیروزی این تیم برابر شاهین بوشهر، گلزنی علی علیپور بود.

منافی: مهم بود که پای علیپور به گلزنی باز گردد، کالدرون باید بگوید چرا جونیور جذب شده؟

جواد منافی در گفت وگو با وبلاگ تپلینک درباره پیروزی پرگل پرسپولیس برابر شاهین شهرداری بوشهر اظهار کرد: با توجه به شرایط تیم شاهین بوشهر انتظار داشتیم پرسپولیس برابر حریف خود به پیروزی برسد اما اینکه بتواند 5 گل بزند را پیش بینی نمی کردم. فکر می کنم پرسپولیس بسیار خوب توانست جریان بازی را کنترل کند و برا حریف مسلط باشد. به همین خاطر فرصت های گل زیادی خلق کرد و توانست 5 گل بزند. البته اگر از فرصت ها به خوبی استفاده می شد، پرسپولیس می توانست گل های بیشتری نیز بزند که این اتفاق رخ نداد.

وی اضافه نمود: آن چیزی که باعث خوشحالی ما و طرفداران پرسپولیس شد، گلزنی علی علیپور در این بازی بود. حالا می توانیم امیدوار باشیم او دوباره به روزهای اوج خود بازگردد. او در این بازی به خوبی از فرصت های گلزنی استفاده کرد و دوباره توانایی هایش را نشان داد. با این حال مطمئنا او می تواند در بازی های آینده دوباره روند گلزنی اش را تکرار کند و نگرانی ما از خط حمله پرسپولیس را رفع کند.

وی ادامه داد: وقتی پرسپولیس برابر شاهین بوشهر 5 گل زد، فکر می کنم کمی بازیکنان بازی را رها کردند و نتوانستند گل های دیگری بزنند. اگر باز هم دقت لازم انجام می شد، مثل بازی که چند سال قبل در استادیوم آزادی انجام دادیم و به شاهین 11 گل زدیم، می توانستیم شاهد گل های بیشتری در این بازی باشیم.

منافی خاطلرنشان کرد: نباید شاهین را تیم ضعیفی بدانیم. این تیم بسیار خوب کار نموده اما طی چند وقت اخیر درگیر مشکلاتی بوده که به همین خاطر الان شرایط خوبی در لیگ ندارد.

منافی در خاتمه درباره جونیور براندائو که در دیدار برابر شاهین هم بازی نکرد گفت: واقعا نمی دانم فلسفه جذب این مهاجم چیست. او توانایی فنی لازم را ندارد و نمی تواند به پرسپولیس یاری کند. در این باره کالدرون باید شفاف صحبت نمایند تا همه بدانند چه کسی گفته که این بازیکن جذب گردد. آیا باشگاه به کالدرون فشار آورده یا جریان دیگری در کار بوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "منافی: مهم بود که پای علیپور به گلزنی باز گردد، کالدرون باید بگوید چرا جونیور جذب شده؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منافی: مهم بود که پای علیپور به گلزنی باز گردد، کالدرون باید بگوید چرا جونیور جذب شده؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید