گریه شدید رضا مهاجری پس از تشویق توسط طرفداران نساجی، اگر تیم را جزء شش تیم اول نکردم اعدامم کنید!

به گزارش وبلاگ تپلینک، گریه شدید رضا مهاجری پس از تشویق توسط طرفداران نساجی

گریه شدید رضا مهاجری پس از تشویق توسط طرفداران نساجی، اگر تیم را جزء شش تیم اول نکردم اعدامم کنید!

به گزارش ورزش سه، تراکتوری ها که در بازی های این فصل به دنبال قهرمانی در لیگ هستند در هفتمین دیدار خود نیز توانستند با حداکثر قوا در میدان حاضر شوند و در نهایت به بردی پرگل دست پیدا نمایند. آنها در این بازی که در قائمشهر برگزار می شد توانستند 4 بار دروازه حریف سخت کوش خود را باز نمایند و در نهایت به صدر جدول رده بندی برسند.

هفته هفتم لیگ برتر؛ دوشنبه: 98/07/29 ؛ ساعت 15:30استادیوم: شهید وطنی قائم شهر/ تماشاگر: 8000 نفرداور: موعود بنیادی فر/ یاری ها: حسن ظهیری و قهرمان نجفی؛ داور چهارم: بهمن عبداللهی؛ یاری داوران پشت دروازه: میثم حیدری و مجید محمدی/ ناظر داوری: حسین نجاتی.

نساجی مازندران

نیما میرزازادحامد شیریمجتبی بیژنحسن جعفریمجتبی ممشلیمیلاد سرلکسید محمد میری(59- محمدمهدی نظری)علی اصغر عاشوری(84- امید سینگ)رضا دهقانیعلی شجاعیرحمان جعفری(77- محمد عباس زاده)سرمربی: محمدرضا مهاجری

تراکتور تبریز

رشید مظاهریمحمدرضا خانزادهایمان سلیمیسید احمد موسوی(78- کوین فورچونه)میثم تیموریمسعود شجاعی(70- اکبر ایمانی)احسان حاج صفیویلیان میمبلا(71- رضا اسدی)مهدی تیکدرییوکیا سوگیتاساسان انصاریسرمربی: مصطفی دنیزلی

اخطار

سید محمد میری(20) مجتبی بیژن(49) محمد عباس زاده(1+90) از نساجی

ویلیان میمبلا(49) سعید مهری(53) از تراکتور

لحظات حساس

دقیقه 7: ارسال تیکدری و پاس سوگیتا با ضربه سر به میمبلا رسید که شوت او در برخورد با سرلک دفع شد.دقیقه 9: شوت نه چندان پُرقدرت جعفری خطری روی دروازه تراکتور نداشت و به بیرون رفت.

دقیقه 11: شوت فنی راه دور دهقانی به گوشه دروازه تراکتور را مظاهری در دو مرحله جمع کرد.

دقیقه 25: ارسال چیپ شجاعی و ضربه سر ممشلی از کنار دروازه تراکتور رد شد.

دقیقه 26: سرتوپ زیبا و شوت فنی حاج صفی پس از برخورد به شیری تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 35: ساسان انصاری پس از حرکت در عرض، با پای چپ شوت زنی کرد که ضربه کم دقت او دراختیار میرزازاد نهاده شد.

دقیقه 40: سوگیتا با حرکات تکنیکی وارد محوطه جریمه نساجی شد که شوت زمینی او را میرزازاد جمع کرد.

دقیقه 44: نساجی ضد حمله سریعی با حرکت تند و تیز شجاعی از سمت راست زمین تدارک دید که شوت بغل پای چپ او را مظاهری به زیبایی دفع کرد.

دقیقه 45: تراکتور روی حرکت احمد موسوی صاحب یک ضربه کرنر شد که ارسال میمبلا خطری روی دروازه نساجی به وجود نیاورد.

دقیقه 50: شوت راه دور تماشایی حاج صفی را نیما میرزازاد با واکنش خوبی راهی کرنر کرد.

دقیقه 68: ضد حمله سریع تراکتوری ها در سمت چپ محوطه جریمه نساجی به میمبلا رسید که شوت او را تیکدری دراختیار گرفت، اما ضربه زمینی این بازیکن را میرزازاد جمع کرد.

دقیقه 69: شوت راه دور رحمان جعفری دقت لازم را نداشت و با فاصله زیادی از دروازه تراکتور راهی اوت شد.

دقیقه 71: اشتباه میمبلا نزدیک بود کار دست تراکتور بدهد که علی شجاعی نتوانست از این موقعیت استفاده کند و ضربه بی دقت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 73: حمله جدی بازیکنان نساجی باز هم راه به جایی نبرد و شوت زمینی دهقانی را مظاهری دراختیار گرفت.

دقیقه 81: سانتر شجاعی و ضربه سر حامد شیری با فاصله کمی از روی دروازه تراکتور به اوت رفت.

دقیقه 82: پاس در عمق زیبای حاج صفی فرصت خوبی برای فورچونه به وجود آورد، اما سرتوپ و شوت او را میرزازاد با واکنش خوبی دفع کرد.

توضیح گل

نساجی صفر - تراکتور 1 (دقیقه 52: ویلیان میمبلا): تراکتور در میانه زمین و در فاصله ای حدودا 35 متری صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که شوت چرخشی و دیدنی میمبلا به زیبایی وارد دروازه نساجی شد.

نساجی صفر - تراکتور 2 (دقیقه 61: ساسان انصاری): اشتباه در خط دفاعی نساجی و پاس در عمق دیدنی سوگیتا را ساسان انصاری با ضربه بغل پای دقیق تبدیل به گل دوم تراکتور کرد.

نساجی صفر - تراکتور 3 (دقیقه 63: ساسان انصاری): ارسال پای چپ احسان حاج صفی از جناح راست محوطه جریمه نساجی را حامد شیری نتوانست دفع کند که ساسان انصاری از اشتباه او نهایت استفاده را بُرد و سومین گل تراکتور را به ثمر رساند.

نساجی صفر - تراکتور 4 (دقیقه 85: یوکیا سوگیتا): هافبک سامورایی تراکتور با عبور از یک مدافع نساجی تا پشت محوطه جریمه پیش رفت و با ضربه فنی استثنایی به کنج دروازه این تیم گل چهارم را به نام خود ثبت کرد.

بهترین بازیکن

ساسان انصاری که در این فصل نتوانسته بود گلزنی کند و یک پنالتی نیز در لیگ نوزدهم هدر داده بود، امروز طلسم شکنی کرد و با نمایش درخشان برابر نساجی توانست دو گل بزند تا نقش پُررنگی در رجحان تیمش ایفا نماید؛ او با فرصت طلبی و ضربات دقیق دروازه نساجی را باز کرد و دو موقعیت خطرناک نیز به وجود آورد.

اما نباید از نمایش فوق العاده رشید مظاهری نیز در این مسابقه چشم پوشی کرد؛ دروازه بانی که با واکنش های خوب و خروج های به موقع مانع از گلزنی بازیکنان نساجی شد و توانست برای هفتمین بازی پیاپی در این فصل کلین شیت کند.

اتفاق ویژه :

تماشاگران خشمگین تیم نساجی که از شکست سنگین تیم خود بسیار عصبانی بودند به شدت رضا مهاجری و تیم نساجی را مورد تشویق قرار دادند تا معین گردد آنها از نحوه بازی تیم خود با این امکانات و توان اقتصادی راضی هستند و فقط یکی از مالکان این تیم را مقصر اصلی شکست می دانند .

در حاشیه

* محمدرضا خانزاده بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت مجددا به ترکیب تراکتور بازگشته است.* سید احمد موسوی که بیشتر به عنوان بازیکن جانشین وارد بازی می شد، پس از عملکرد پیروز در دیدار جام حذفی مقابل پاس همدان، امروز برای نخستین بار در رقابت های لیگ برتر در ترکیب تراکتور حضور دارد.

* یوکیا سوگیتا مجددا به ترکیب تراکتور بازگشته و جانشین اشکان دژاگه شده است.* محمد عباس زاده، کاپیتان نساجی برخلاف دیدارهای اخیرشان امروز در ترکیب ابتدایی برابر تراکتور قرار نگرفته است.

* میری، هافبک نساجی در دقیقه 20 به خاطر پرتاب کفش و اعتراض به داوری کارت زرد گرفت.* جمعی از تماشاگران تراکتور تا قائم شهر آمدند و به شدت مشغول تشویق این تیم هستند.

* علی شجاعی که در دیدارهای قبل نساجی نیز با بازیکنان حریف درگیر شده بود، امروز هم چندین برخورد با مسعود شجاعی داشت و در دقایق خاتمهی نیمه اول اعتقاد داشت که کاپیتان تراکتور به او ضربه ای زده و باید اخطار بگیرد.* بازی در لحظات خاتمهی نیمه اول به دلیل اعتراض تعدادی از بازیکنان نساجی به خاطر خطا روی شجاعی متوقف شده بود.

سابقه تاریخی نساجی مازندران

باشگاه فوتبال نساجی مازندران یک باشگاه فوتبال ایرانی است که در شهر قائمشهر، استان مازندران واقع شده است.نساجی در سال 1338 خورشیدی تاسیس شد و قدیمی ترین باشگاه فوتبالی سه استان شاقتصادی کشور و یکی از قدیمیترین تیم های زنده کشور است.

تاریخچه

تیم فوتبال نساجی مازندران در لیگ های جام قدس 1368 و جام آزادگان در سال های 1370, 1371, 1372, 1373 حضور داشته و همواره از تیم های شهرستانی مدعی این رقابت ها محسوب می گشته است به طوری که دریافت امتیاز از بازیهای خانگی نساجی مازندران برای حریفان نساجی حتی پرسپولیس و استقلال کاری سخت و ناشدنی بود. این تیم پس از سقوط کارخانجات نساجی همواره با مسائل زیادی دست و پنجه نرم می کرد و حتی واگذاری آن به بخش خصوصی هم نتوانست از مسائل کمرشکن این تیم بکاهد. مسائل این تیم ادامه داشت تا این که در سال 1387 با خلع ید قانونی مدیرعامل و مالک آن از سوی دولت و واگذاری آن به هیئت تربیت بدنی شهرستان قائمشهر با مبلغ 600 میلیون تومان و تقبل کردن تمام بدهی های این تیم به مهدی پرهام مدیرعامل شرکت پولادین سازه دنیا فروخته شد. پرهام نیز بعد از بدقولی های پیاپی مسئولان سیاسی و ورزشی استان مازندران بعد از 8 سال تیمداری در لیگ دسته اول، در تعطیلات نیم فصل سال 1395 سهام باشگاه را به فرهاد صنیعی فر منتقل کرد.

این تیم از سال 1374 تا 1382 در لیگ دسته یک فعالیت می نموده و همواره یکی از تیم های مدعی صعود بوده ولی به دلیل مسائل اقتصادی همواره از صعود به لیگ برتر بازمی ماند. به عنوان نمونه در فصل 81-1380 نساجی به عنوان تیم اول گروه خود به جمع چهارتیم نهایی مرحله پلی آف ورودی به لیگ برتر پیوست که به دلیل مسائل اقتصادی ذکر شده نتوانست این یک قدم آخر را کامل کند. بعد از این فصل مسائل اقتصادی این تیم تا آنجا پیش رفت که در خاتمه فصل 82-1383 این تیم به رقابت های لیگ دسته دو سقوط کرد.

در فصل بعد یعنی فصل 83-1384، نساجی در رقابت های لیگ دسته دو با صعود از گروه خود وارد مرحله پلی اف شد ولی در یک قدمی صعود به لیگ دسته یک دوباره از صعود بازماند. در فصل 84-1385، تیم نساجی مازندران با مربیگری ابراهیم طالبی جواز صعود به رقابت های لیگ دسته یک را دریافت کرد.

در فصل 85-1386 تیم نساجی به مربیگری ناصر حجازی پدیده فصل بود ولی طی بحران مدیریتی که اسیر تیم شد باز هم از صعود بازماند. این تیم در این فصل و فصل بعد یعنی 86-1387 همواره در رتبه های بالای جدول بود ولی از لحاظ اقتصادی قدرت صعود نداشت. فصل 88-1387 فصل کابوس واری بود و این تیم به دلیل بدهی شدید اقتصادی به بازیکنان و سایر طلبکاران و حتی عدم تمکین اقتصادی هزینه سفر برای بازیهای خارج از خانه در لبه سقوط دست و پا می زد تا اینکه این تیم به مهدی پرهام مدیرعامل شرکت پولادین سازه دنیا فروخته شد و توانست با برطرف مسائل اقتصادی خود را در لیگ یک نگه دارد.

برای فصل 89-1388 نساجی با به خدمت دریافت نادر دست نشان، و جذب بازیکنان دلخواه یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر بود ولی با ناکامی این مربی در هفته آخر سال 1388 و سقوط به رده یازدهم جدول، دست نشان به دلیل نتایج ضعیف توسط پرهام مالک باشگاه از این تیم اخراج شد. پس از مذاکرات انجام گرفته توسط مهدی پرهام و محمد حسن حیدرزاده مدیران وقت باشگاه، رضا فروزانی سرمربی سابق سایپا به عنوان سرمربی جدید نساجی انتخاب شد و با اینکه با بردهای متوالی تیم را تا رده دوم جدول بالا کشید پس از جنجال در بازی با نفت تهران که مربی اخراجی نساجی یعنی نادر دست نشان را به خدمت گرفته بود و اتفاقات تلخ به وجود آمده در استادیوم خانگی برق شیراز برای طرفداران نساجی در بازی مقابل برق، در پایان این مربی هم نتوانست امتیازات لازم را به دست آورد و نهایتاً چند هفته به خاتمه بازیها از سمت خود کناره گیری کرد تا فرهاد کوچک زاده هم چند هفته سرمربیگری نساجی را تجربه کند و در آخر فصل تیم نساجی در جدول مسابقات لیگ آزادگان به مقامی بهتر از هفتمی دست نیافت تا حسرت طرفداران پرشور مازنی برای لیگ رجحان شدن به هفدههمین سال خود برسد.

در فصل 90-1389 مالک باشگاه نساجی مازندران، مهدی پرهام، سعید آذری را به عنوان مدیر عامل تیم معرفی نمود و سپس یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی تیم منصوب شد. یحیی گل محمدی که برای کل فصل روی نیمکت نساجی نشسته بود با تیمی خوب و یکدست روانه مسابقات شد. علی رغم بازی های زیبا و تماشاگر پسند و پرگل خانگی، نساجی مازندران نتوانست به لیگ برتر صعود کند که مهمترین دلیل آن از دست دادن امتیازات زیاد در بازی های خارج از خانه بود. پر تماشاگرترین تیم لیگ آزادگان در این فصل با 42 امتیاز به مقام چهارم گروه خود دست پیدا کرد که البته این تعداد امتیاز بهترین نتیجه نساجی در رقابت های لیگ دسته اول بعد از صعود از لیگ دسته دوم بود.

در فصل 91-1390 بعد از کشمکش های فراوان مالکیت تیم به مهدی پرهام سپرده شد و ایشان یوسف دفتری را به عنوان مدیر عامل و اسماعیل اسماعیلی را به عنوان سرمربی برگزیدند.

در فصل 93-1392 یونس گرائیلی سرمربی شد که نتایج متوسطی گرفت در این فصل تیم دچار ضعف مدیریتی و اقتصادی شد تا آنجا که قنبری مدیر تیم از کار بر کنار شد که طی یک فرایندپایانری نادر دست نشان جای گراییلی را کرفت تا قنبری به پشت میزش برگردد در این فصل نساجی در پایان توانست با تمام کمی و کاستیها در جدول سیزده تیمه در جای سوم بنشیندتا حسرت طرفداران به بیست سال تبدیل گردد

خوشبختانه این حسرت سال جاری به خاتمه رسید و تیم ریشه دار نساجی لیگ رجحان شد

منبع: زندگی امروز

به "گریه شدید رضا مهاجری پس از تشویق توسط طرفداران نساجی، اگر تیم را جزء شش تیم اول نکردم اعدامم کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گریه شدید رضا مهاجری پس از تشویق توسط طرفداران نساجی، اگر تیم را جزء شش تیم اول نکردم اعدامم کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید