زنی که برای بیمه دست و پایش را قطع کرد

به گزارش وبلاگ تپلینک، مجله مهر : به تازگی یک زن جوان ویتنامی پلیس ها را به دلیل اعترافش شکه نموده است! او گفته که فردی را استخدام نموده تا یک دست و یک پای او را قطع نمایند تا بتواند از بیمه اش استفاده کند.

زنی که برای بیمه دست و پایش را قطع کرد

ماجرای کلاهبرداری از شرکت بیمه از چند ماه قبل شروع شده بود، لی تی یک زن سی ساله است که حاضر می گردد یک دست و یک پا نداشته باشد اما در ازای آن 50 میلیون دونگ چیزی در حدود 22 هزار دلار پول بگیرد. نقشه این بود که این قطع شدن دست پایش جوری به نظر برسد مانند اینکه با قطار تصادف نموده و او را نزدیک یکی از ریل های قطار درحالی که خون از دست می دهد، پیدا نمایند.

آمبولانس و پلیس زمانی بالای سر لی تی می رسند که او نقش بر زمین بوده و تعریف نموده که وقتی منتظر قطار بود، به زمین افتاده و با آن تصادف نموده است، دوان وان همانی که دستش را قطع نموده، در این بخش از ماجرا به عنوان یک غریبه وارد بازی می گردد و به عنوان شاهد از تصادف زن با قطار برای پلیس ها می گوید.

در ابتدا همه فکر می کردند این زن شانس آورده که فقط زنده مانده، اما پلیس ها به این تصادف مشکوک بودند به همین دلیل تحقیقات بیشتر را در این زمینه شروع کردند و در این راستا متوجه شدند که مبالغی پول در حساب این زن جابه جا شده و او برای دریافت بیمه سلامتی چند باری اقدام نموده که هر بار پرونده اش ناموفق بوده است و نکته ای که پلیس ها را بیشتر مشکوک کرد، خارج شدن مقدار مشخصی از حساب زن و وارد شدن همان مقدار به حساب پسر نوجوانی که به عنوان شاهد معرفی شده بود، برمی گشت. در حالی که به نظر می رسید این دو اصلا یکدیگر را نمی شناسند.

بعد از این که پلیس شواهدی را درباره این زن و پسر بچه پیدا کرد، زن هم خودش اعتراف کرد که این کار را انجام داده و حالا او علاوه بر اینکه پولی را که پس انداز نموده بود و به پسر 21 ساله داده بود را از دست داده و هم پول بیمه را! البته او از این به بعد یک دست و یک پا هم ندارد!

منبع: خبرگزاری مهر

به "زنی که برای بیمه دست و پایش را قطع کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنی که برای بیمه دست و پایش را قطع کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید