ورزشکار برجسته ای بین دوپینگی ها نداریم

به گزارش وبلاگ تپلینک، غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره تأسیس بیمارستان از سوی این فدراسیون برای ورزشکاران گفت: در فدراسیون پزشکی یکسری خدمات را به ورزشکاران ارائه می دهیم. در بخش نرم افزاری، فدراسیون این توانمندی را دارد. پیگیری های زیادی انجام داده ایم تا انشاءالله بتوانیم مرکز جامعی برای ورزش کشور تأسیس کنیم؛ چه در دوره ای که من حضور داشته باشم و چه در دوره های بعدی، نیاز است این برنامه پیگیری شود و مرکز پزشکی ورزشی جامعی داشته باشیم.

ورزشکار برجسته ای بین دوپینگی ها نداریم

وی در خصوص گزارش ویژه وبلاگ تپلینک مبنی بر مثبت اعلام شدن تست 30 ورزشکار ایرانی، تاکید کرد: یکی از راه های مبارزه با دوپینگ، دریافت تست دوپینگ و در کنار آن، آموزش پیشگیری می باشد. در 9 ماهه ابتدایی سال میلادی از 791 ورزشکار تست دوپینگ به عمل آمد که نتیجه تست 30 ورزشکار مثبت بود. در بین این ورزشکاران، فرد برجسته و ملی پوش شناخته شده ای وجود نداشت ولی به هر حال این پدیده درست نیست و تلاش می کنیم تعداد آنها را روز به روز کاهش دهیم؛ حتی یک نفر نیز زیاد است.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره اختلافات پیش آمده بین یکی از ژیمناستیک کاران و فدراسیون ژیمناستیک برای درمان در فدراسیون پزشکی، گفت: درب فدراسیون پزشکی ورزشی بر روی همه باز است. مراجعه کنندگان بسکمک داریم. درباره این مورد اطلاعی ندارم ولی اگر به کمک ما نیاز باشد، قطعاً من و همکارانم در خدمت آنها هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ورزشکار برجسته ای بین دوپینگی ها نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورزشکار برجسته ای بین دوپینگی ها نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید